Menu Trustus Trustus

Mūrinis

Dėl itin elastingo ir tampraus molio, kuris yra naudojamas Heluz blokelių gamybai, blokelių varža, remiantis visais sertifikatais, bandymų protokolais pagal galiojančias ES normas, yra net 2,5 karto didesnės nei kitų keraminių blokelių, siūlomų ES rinkoje.

Heluz Family blokelio, 50 cm pločio, šiluminės savybės prilygsta namui pastatytam iš įprastų blokelių ir apšiltintam 35 cm termoizoliacine medžiaga. Šių keraminių blokelių kaina tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti didesnė nei paprastų blokelių. Tačiau lyginti ją su įprastų blokelių kaina būtu didelė klaida, nes Heluz keraminių blokelių jau nebereikia šiltinti. Į visų Heluz Family blokelių kainą jau yra įskaičiuota  dviejų rūšių termoizoliaciniai klijai blokelių montavimui.

Kadangi Heluz keraminiai blokeliai yra pagaminti iš molio ir kitų visiškai natūralių iškastinių žaliavų. Mūrinis namas, pastatytas iš jų, garantuoja komfortabilų santykinį oro drėgnumą  ir malonų patalpų mikroklimatą. Tai įrodo ir Vokietijos instituto “PassivhausInstitut” pripažintas ir visame pasaulyje statybos specialistų gerai žinomas statybinių medžiagų sertifikatas „NaturePlus“,  išduotas Heluz kompanijos keraminiams blokeliams.